Altyazı Çevirisi NedirAltyazı Çevirisi Nedir?


Video içeriklerindeki konuşma dilini farklı bir hedef dile çevirerek ve bu çevrilen içeriği yazı ile videoya ekleme işlemine altyazı çeviri denir. Altyazı sistemi; videodaki sesle eş zamanlı olarak videonun alt kısmına yerleştirilerek; hedef kitlenin videodaki ses, görüntüyü ve altyazıyı beraber takip etmesi sağlanmak amaçlı olan bir hizmettir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her coğrafyadan içeriklere istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. Fakat neredeyse her coğrafyanın, ülkenin kendine özgü dili olması sebebi ile bu içerikleri anlamamız için altyazı hizmetine ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca Altyazı çevirisi hedef kişilerin video izlerken dikkatini dağıtmaması, harf sınırı ve senkronizasyonuna uyulması gibi kuralları içerir.
MoTTo Translation’da 50’den fazla dilde Altyazı Çevirisi hizmeti sağlamaktadır. MoTTo Translation hızlı ve profesyonel altyazı çeviri hizmeti verir. Altyazı içeriklerinin dikkat edilmesi gereken birçok noktası vardır. Bunların farkında olan MoTTo ekibi, hedef dilin kurallarını, konuşma dili farklılıklarını, deyim ve terimlerine özen göstererek çeviri hizmeti sağlar. Bilgisayar Destekli çeviri Araçları'nı (CAT) kullanarak ve gelişen teknolojiyi takip ederek sadece tek bir çeviri aracına bağlı kalmadan en iyi altyazı çevirisi hizmeti Motto Translation’da!

İngilizce çeviri Almanca çeviri, Arapça çeviri, Arnavutça çeviri, Azerice çeviri, Bangladeşçe çeviri, Boşnakça çeviri, Bulgarca çeviri, Çekçe çeviri, Çince çeviri, Endonezce çeviri, Ermenice çeviri, Farsça çeviri, Fince çeviri, Flemenkçe çeviri, Fransızca çeviri, Hırvatça çeviri, İbranice çeviri, İspanyolca çeviri, İsveççe çeviri, İtalyanca çeviri, Japonca çeviri, Kazakça çeviri, Kırgızca çeviri, Korece çeviri, Kürtçe çeviri, Latince çeviri, Macarca çeviri, Makedonca çeviri, Moldovca çeviri, Norveççe çeviri, Osmanlıca çeviri, Özbekçe çeviri, Portekizce çeviri, Romence çeviri, Rumca çeviri, Rusça çeviri, Sırpça çeviri, Slovakça çeviri, Slovence çeviri, Süryanice çeviri, Taice çeviri, Tatarca çeviri, Türkçe çeviri, Türkmence çeviri, Ukraynaca çeviri, Vietnamca çeviri, Yugoslavca çeviri, Yunanca çeviri gibi onlarca dilde Altyazı Çeviri hizmetinden yararlanmak için MoTTo Translation’a tek tıkla ulaşabilirsiniz.
Translation’un kaliteli, hızlı, uygun ve güvenilir altyazı çevirisi hizmetinden yararlanmak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.