Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Medikal Çeviri HizmetiMoTTo Translation Medikal Çeviri Hizmeti


Sağlık sektöründeki bilimsel makale, kitap, prospektüs, tahlil sonucu, ameliyat raporu gibi tıbbi dokümanların bir dilden farklı bir dile çeviri işlemlerine medikal çeviri adı verilir. Yenilikçi, kaliteli ve çözüm odaklı olma özellikleri ile Motto Translation Medikal çeviri hizmeti de sağlamaktadır.  Medikal çeviri hizmetleri ile Motto Translation ekibi İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Fransızca çeviri, Arapça çeviri, Osmanlıca çeviri, İspanyolca çeviri, Korece çeviri, Çince çeviri, Yunanca çeviri, Farsça çeviri, Azerice çeviri ve 50’den fazla dilde müşterilerine yardımcı olmaktadır.


MoTTo Translation ile tıbbı tüm uzmanlık alanlarının belge ve metinlerini istediğiniz tüm dillerde medikal çeviri hizmetiyle en hızlı ve doğru şekilde faydalanabilirsiniz. Online medikal çeviri için üye olarak hizmetlerimizden hızlıca yararlanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra fiyat teklifi alabilir, geçmiş döneme ait siparişlerinizi ve faturalarınızı görebilir, ayrıca çevirisi tamamlanmış dosyalarınızı sistem üzerinden hızlıca teslim alabilirsiniz. 

Profesyonel editörlerle yapılan medikal çeviriler ile hatasız, resmi evraklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz akıcı metinler elde edersiniz. Bilgisayar Destekli çeviri Araçları'nı (CAT) kullanarak ve gelişen teknolojiyi takip ederek sadece tek bir çeviri aracına bağlı kalmadan en iyi medikal çeviri hizmeti veren Motto Translation zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeki çalışmalar ile sizlere en acil medikal çeviri hizmetini sağlamaktadır.MoTTo Translation Medikal Çeviri İçerikleri

-Doktor Raporları
-Bilimsel Makale
-Tıbbi Kitap
-Tahlil Sonucu
-Ameliyat Raporu
-Prospektüs
-Medikal Araç-Gereç Patent Metinleri
-Teşhis ve Tedavi Raporları
-Klinik Raporlar
-Medikal Araç-Gereç Kullanım Klavuzları
-Reçete
-ve daha fazla konu ve içerikleri uzman editörlerimizle anlam bütünlüğü sağlanarak en doğru ve anlaşılır dille çevirerek teslim etmekteyiz.
Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren Motto Translation hesaplı ücret politikası gerçekleştirmektedir.
Motto Translation online medikal çeviri hizmetine Türkiye’nin her yerinden internet sitemizi ziyaret ederek, telefonla arayarak ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.           
Sisteme üye değilseniz hemen şimdi buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. 

Herhangi bir problem yaşıyorsanız +90 0216 305 01 25 nolu telefonu arayabilir ya da bilgi@mottoceviri.com info@mottotranslation.com adresine 7/24 E-posta gönderebilirsiniz.
 

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.