Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Yeminli TercümanlıkMoTTo Translation ile Yeminli Tercümanlık Hizmeti

Resmî kurumlara verilen pasaport çevirisi, kimlik çevirisi, diploma çevirisi, transkript çevirisi, sözleşme çevirisi, konsolosluk ve vize belgeleri çevirisi, dilekçe çevirisi, gümrük beyannamesi çevirisi gibi yurt içi ve yurt dışında kullanılabilecek belgeler için Yeminli Tercüman tarafından çeviri ve Noter Onay Hizmeti gerekebilmektedir.
MoTTo Translation sizler için Yeminli tercümanlık hizmeti ile noter onay hizmeti sağlamaktadır. Noter Onaylı Tercüme için belgeniz hızlı bir şekilde büromuz tarafından tercüme edilerek ve onaylanarak yeminli tercümanımız tarafından imzalanır. Noter Onay Seçeneği ile de sizler için noter onayı almamızla zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Motto Translation ekibi İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Fransızca çeviri, Arapça çeviri, Osmanlıca çeviri, Kürtçe çeviri, Arnavutça çeviri, İspanyolca çeviri, Korece çeviri, Özbekçe çeviri, Yunanca çeviri, Farsça çeviri, Azerice çeviri ve 50’den fazla dilde yeminli tercümanlık ve noter onay hizmeti ile her alanda kullanabileceğiniz profesyonel hizmeti sağlar. İstediğiniz her konu ile ilgili hızlı güvenilir tercüme hizmeti veren MoTTo Translation 7/24 hizmet vermektedir. Maksimum kalite için sadece çevirmen değil, editör ve kalite kontrol ekibiylede çalışan MoTTo Translation teknolojiden yararlanarak çalıştığı için hata oranını en alt seviyeye çekip beklentinizi en üst seviyede tutmaktadır.
MoTTo Translation a üye olarak tecrübeli yeminli tercümanlarımızla iletişime geçebilir, belgelerinizi yükleyerek en uygun ve hızlı çeviri performansımızdan yararlanabilirsiniz. Sipariş bölümünden dosyalarınızı yükledikten sonra uzmanlık alanı (hukuki, medikal, teknik,akademik), sipariş türü(profesyonel, yeminli), teslimat hızı(standart, acil) ve ek hizmetler(kargo ile teslim, noter onayı, yeminli tercüman kaşesi) seçeneklerinden size uygun olanı seçmeniz yeterli!
Eğer sizde yeminli tercümanlık yapmak istiyorsanız;
Öncelikle notere başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzla beraber gerekli olan belgeler istenir ve bunlarda noter görevlileri tarafından incelenir. İnceleme ve araştırmalar sonucu belgelerinizin doğruluğu kanıtlanır ve yemin ederek yeminli tercüman zaptını imzalarsınız. Gerekli belgeler;
-TC nüfus cüzdanı
- Üniversite lisans, yüksek lisans veya doktora diploması (Yurt dışı üniversitelerinden mezunsanız noter onaylı Türkçe çevirisi)
-Tercümanlık yapmak istediğiniz yabancı dil ile ilgili üniversite diploması, dil okulu sertifikası ve benzeri herhangi bir resmi evrak
-Sabıka Kaydı (Sabıka kaydınızın olmaması gerekmektedir)
-İkametgah (Ünvanı verecek olan noter ile aynı il sınırı içinde ikamet etmeniz gerekmektedir)
-Bunların dışında Yeminli Tercüme bürosunda çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.