Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Çevirmenlik BaşvuruMoTTo Translation ile Çevirmenlik

Çevirmenlik başvurusu için çevirmenlik yaptığınız dile her yönü ile hâkim olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu dili bildiğinize dair uluslararası geçerlilik taşıyan belgeye sahip olmalısınız. Çevirmenlik yaptığınız dilin sadece konuşma aksanına değil yazılış, anlam ve ifadelerine hâkim olmalısınız. Çevirmenlik başvurularında işe alım şartları da önem taşır. Genellikle tecrübe isteyen tercümanlık mesleği, zorlu ve sabır isteyen bir meslektir. MoTTo Translation profesyonel ve tecrübeli çevirmenlerle çalışmaktadır.
Motto translation çeviri ofisi, donanımlı editörleriyle her konu ile ilgili 7/24 online çevirmenlik hizmeti sunmaktadır. Akademik metin tercümesi, hukuki metin tercümesi, teknik metin tercümesi, tıbbi metin tercümesi, pazarlama metin tercümesi, web sitesi metin tercümesi ve istediğiniz her konu ile ilgili hızlı güvenilir tercüme hizmeti veren motto translation 7/24 hizmet sağlamaktadır. Motto Translation ekibi İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Arapça, Osmanlıca, Kürtçe, Arnavutça, İspanyolca, Korece, Özbekçe, Yunanca, Farsça, Azerice ve birçok dilde metin tercümesi hizmeti ile her alanda kullanabileceğiniz profesyonel hizmeti sağlar. Motto Translation’a üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, süreçle ilgili online bilgi alabilirisiniz. Motto Translation ekibi gönderdiğiniz her metni konu veya uzunluk gözetmeksizin en kısa zaman içerisinde akıcı bir dille çevirir.
Edebi metinler, şirket ana sözleşme metni, haber metinleri, vasiyetname, kullanım kılavuzu, anket, vize ve konsolosluk gibi resmi ve hukuki metinlerinizin çevirileri anlam bütünlüğü sağlanarak en doğru ve anlaşılır dille Motto Translation tarafından size teslim edilir.
Profesyonel editörlerle yapılan çeviriler ile hatasız, resmi evraklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz akıcı metinler elde edersiniz. Bilgisayar Destekli çeviri Araçları'nı (CAT) kullanarak ve gelişen teknolojiyi takip ederek sadece tek bir çevirmenlik aracına bağlı kalmadan en iyi metin tercümesi hizmeti Motto Translation’da!

MoTTo Translation Çevirmenlik Başvurusu

Eğer sizde profesyonel ekibimizin arasına katılmak istiyorsanız çevirmenlik başvurusu(tercümanlık) yapabilirsiniz. Mail adresimizden bizlere ulaşarak cv’nizi gönderebilirsiniz.
Çevirmenlik başvurunuz için belirli bir süreç izlenir. İşe alım ekibimiz ile portfolyonuz incelenir ve ofis içi ya da freelance ekimize katılabilmeniz için sizinle iletişime geçilir.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.