Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Y Yükümlülük

Motto Tercüme Hizmetleri Ltd.Şti. e-bültene üyelik için, bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır.

Üye olurken edinmek istediğimiz bu bilgiler, haber ve etkinlikleri sizlere duyurmak, sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve e-bültene abone olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

İstediğiniz takdirde bülten onayınızı iptal edebilirsiniz. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayacak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşın altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler için velinizin onayını almanızı öneririz..


Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.