Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Hizmetler

Hemen hemen her sektörde profesyonel hizmet veren sözlü çeviri ekibimiz farklı dillerde rahatlıkla iletişim kurabilmenizi sağlar. Sizin için sağladığımız sözlü çevirmenlerin her biri eğitimli profesyonel çevirmenlerdir ve çalışmalarının kalitesi tescil edilmiştir. Sözlü çeviri hizmeti birçok kurumun işleyişi açısından küresel piyasada ve çok kültürlü toplumlarda gün geçtikçe artan önemli bir ihtiyaçtır. Sözlü çeviri hizmetlerimiz Ardıl ve Simultane Çeviri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.
 
Ardıl Çeviri hizmeti konuşmacının konuşmasına ara vererek tercümanın o ana kadar söylenenleri çevirmesine olanak sağladığı çeviri hizmetidir. Özel ekipmanlar veya ek maliyetler gerektirmediği için daha uygun fiyatlı olması nedeniyle küçük toplantılar ve hukuki görüşmeler için tercih edilmektedir.
Simultane Çeviri hizmeti ise konuşmanın eşzamanlı olarak çevirmen kabinleri, özel ses sistemleri gibi özel ekipmanlar kullanılmasıyla dinleyicilere aktarılmasıdır.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.