Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Sizi dinliyoruz...

Çeviri ihtiyacınızı doğru şekilde belirlemenize yardımcı oluyoruz. Böylece doğru hizmeti uygun ücrete almanızı sağlıyoruz. Tüm süreçlerimizle ilgili sizi bilgilendiriyoruz.

Önceliğimiz kalite!

Sadece çeviri yapıp teslim etmiyoruz. Size özel Stil Kılavuzu, Sözlük ve veritabanı oluşturuyoruz. Bu 3 kritere uyarak yapılan çeviriden sonra redaksiyon, kalite kontrol, masaüstü yayıncılık ve son okuyucu hizmetini de birlikte veriyoruz!

Dosyalarınızı analiz ediyoruz...

Böylece, işinize uygun çevirmen ve editörlerle çalışıyoruz. İşinizi ve sizi herkesin anlamasını sağlıyoruz.

Teknolojiyi seviyoruz!

Bilgisayar Destekli çeviri Araçları'nı (CAT) kullanmadan çeviri yapmıyoruz! Gelişen teknolojiyi takip ederek sadece tek bir çeviri aracına bağlı kalmıyoruz. Bunun dışında Kalite Kontrol araçlarını ve Masaüstü Yayıncılık araçlarını da en güncel halleriyle kullanıyoruz.

İşinizi benimsiyoruz

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Belirttiğimiz sürelerde dosyalarınızı teslim ediyoruz. Unutmayın ki işinizi aksatmak için değil kolaylaştırmak için buradayız.

Çözüm üretiyoruz...

İşinizin sürekliliği için hiç durmadan çalışıyoruz! Doğru planlamayla işinizi aksatmadan gerekli çözümleri buluyoruz. Hiçbir zaman "HAYIR" demiyoruz!

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.